Zawody Ekstremalne w 2 Brygadzie Z mechanizowanej

Do rywalizacji stanęło 12 drużyn w 5 osobowych składach + 1. Zgodnie z powiedzeniem "nie na przód tylko za mną".
Na trasę ruszył Nasz Dowódca gen. bryg. Arkadiusz SZKUTNIK. Trasę pokonał w niezłym czasie biorąc pod uwagę, że zwiększył stopień trudności i biegł z plecakiem z obciążeniem 10 kg.
Trasa pokonywana w umundurowaniu polowym na dystansie ponad 10 kilometrów w słonecznym dniu była nie do pokonania dla zwykłego śmiertelnika.
Na wysoki poziom trudności zawodów składało się wiele czynników: Wysoka temperatura tegorocznego lata, stopień trudności pokonywanych konkurencji, oraz przerastające ludzkie siły zmęczenie co przedstawia załączona galeria. Nasi żołnierze to najlepsi z najlepszych i wszystkie drużyny ukończyły zawody, a perspektywa mety powodowała uśmiech na zmęczonych żołnierskich twarzach.

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Komentarze
Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy