Konkurs fotograficzny "Pod kamuflażem czyli typy broni w obiektywie"

Nasza redakcja serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym w którym objęliśmy patronat medialny.

Każdy może zgłosić do 3 własnoręcznie wykonanych fotografii o tematyce militarnej (sprzętu, ćwiczeń wojskowych, zlotów militarnych ect.). Zdjęcia przesyłać można od dzisiaj do 29 listopada 2020 r. na adres: podkamuflazem@interia.pl . W nazwie przesyłanych plików prosimy podać imię i nazwisko autora oraz numer zdjęcia jeśli wysyłane jest więcej niż jedno. Do e-maila należy dołączyć skan podpisanej karty zgłoszeniowej.

Każda fotografia zostanie oceniona przez jury w składzie: - Robert Pranagal – fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej ; - Michał Andruk – były żołnierz zawodowy; - Tomasz Hens – fotograf, administrator grupy Typy broni; - Maciej Adamczyk – założyciel grupy Typy broni oraz administrator, miłośnik lotnictwa wojskowego.Za 3 najlepsze prace organizatorzy przewidzieli (oprócz dyplomów) książki - niespodzianki. Oprócz tego zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane 21 grudnia 2020 na profilu grupy. Ale to nie wszystko - 16 najlepszych fotografii zostanie pokazane na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lublinie.

Więcej szczegółów - TUTAJ!

Zapraszamy!
2020-10-28 15:30 Konkurs, Kamuflaż, Fotografia, Armia, Broń

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.