Zawody Ekstremalne w 2 Brygadzie Z mechanizowanej

Przeciąganie opony na odległość 50 m, pokonywanie rzeki Drawy różnymi sposobami, pływanie sztafetowe, postawienie namiotu NS 10 czy pokonywanie ośrodka sprawności fizycznej - to tylko kilka konkurencji jakie rozegrano w III zawodach ekstremalnych organizowanych przez 2 Brygadę Zmechanizowaną z okazji święta.

Do rywalizacji stanęło 12 drużyn w 5 osobowych składach + 1. Zgodnie z powiedzeniem "nie na przód tylko za mną".
Na trasę ruszył Nasz Dowódca gen. bryg. Arkadiusz SZKUTNIK. Trasę pokonał w niezłym czasie biorąc pod uwagę, że zwiększył stopień trudności i biegł z plecakiem z obciążeniem 10 kg.

Trasa pokonywana w umundurowaniu polowym na dystansie ponad 10 kilometrów w słonecznym dniu była nie do pokonania dla zwykłego śmiertelnika.

Na wysoki poziom trudności zawodów składało się wiele czynników: Wysoka temperatura tegorocznego lata, stopień trudności pokonywanych konkurencji, oraz przerastające ludzkie siły zmęczenie co przedstawia załączona galeria. Nasi żołnierze to najlepsi z najlepszych i wszystkie drużyny ukończyły zawody, a perspektywa mety powodowała uśmiech na zmęczonych żołnierskich twarzach.


2020-07-23 17:48 Złocieniec, Brygada Zmechanizowana, Zawody Extremalne, Ćwiczenia

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.